Szafka do przedpokoju może mieć różnorakie zastosowanie

szafka do przedpokoju

Solidna szafka do przedpokoju to niezbędny element wyposażenia tego pomieszczenia. Produkt ten świetnie sprawdzi się, zarówno w domu, mieszkaniu, jak i biurowej poczekalni czy korytarzu.

Nowoczesna szafka do przedpokoju jest wyrobem meblarskim, stworzonym przez firmy specjalizujące się w produkcji markowych mebli. Ten funkcjonalny produkt, można dopasować do aranżacji klasycznej lub nowoczesnej. Proponowana przez nas szafka do przedpokoju posiada funkcjonalne schowki, umożliwiające przechowywanie przedmiotów codziennego użytku w postaci obuwia, galanterii, a także innych produktów. To wyrób, który może posiadać uchwyty standardowe, krawędziowe lub typu tipony bum, jak również różną wysokość podstawy od 2,5 do 6 cm. Rekomendowana przez nas szafka do przedpokoju prezentuje się bardzo estetycznie. To wyrób trwały i łatwy do czyszczenia.

Szafka do przedpokoju – funkcjonalny mebel

Szafka na buty na przedpokój 60cm GAMA 05
Szafka na buty na przedpokój 60cm GAMA 05

Wykonana bardzo starannie szafka do przedpokoju to produkt, który powstał z płyty wiórowej laminowanej o optymalnie dobranej grubości. Posiada on krawędzie oklejone obrzeżem PCV. To wyrób z zawiasami metalowymi, a także siłownikami gazowymi. W naszym asortymencie dostępna jest szafka na buty do przedpokoju 60 cm Gamma dąb Craft złoty. To produkt z funkcjonalnymi, zamykanymi wnękami i dwurzędowymi uchwytami na obuwie. Wyrób ten posiada półki z regulacją wysokości. Rekomendowana przez nas szafka do przedpokoju świetnie wkomponuje się w przestrzeń zaaranżowaną w stylu klasycznym lub nowoczesnym. W naszej ofercie znaleźć można także efektowny słupek do przedpokoju. To produkt, który może mieć podstawę w postaci cokoła lub nóżek w wersji czarnej lub satynowanej. Uchwyt krawędziowy wyrobu, jakim jest szafka do przedpokoju, został wykonany z aluminium w kolorze neutralnym lub też pokrytym proszkowo farbą o barwie czarnej.

Zobacz też: Szafka na buty z siedziskiem – czemu to rozwiązanie, na które powinieneś się zdecydować?

Efektownie wyglądająca szafka do przedpokoju to wyrób, który przyda się właścicielom mieszkań, domów, jak również pomieszczeń biurowych. Mebel ten może służyć do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.