Sypialnia na poddaszu – duże wyzwania, duże możliwości

Poddasze to bardzo trudna przestrzeń do aranżacji sypialni. Przy odrobinie dobrych chęci oraz inwencji i kreatywność można jednak stworzyć naprawdę przytulne miejsce do wypoczynku oraz snu. Sypialnia na poddaszu będzie mieć z pewnością niepowtarzalny klimat i charakter, a przy okazji pozwala wykorzystać każdą wolną przestrzeń w naszym domu. Jest to szczególnie ważne wówczas, gdy nie… Czytaj dalej Sypialnia na poddaszu – duże wyzwania, duże możliwości

Jak urządzić małą sypialnię?

Mała sypialnia to z jednej strony pewnego rodzaju problem, ale z drugiej możliwość stworzenia przytulnego kącika dla zakochanej pary. Należy jednak zapoznać się ze sposobami oszczędzania miejsca i takiej aranżacji, by była ona przy okazji schludna. Jak sprawić, aby mała sypialnia została nie tylko optycznie powiększona, ale by rzeczywiście było w niej nieco więcej miejsca?… Czytaj dalej Jak urządzić małą sypialnię?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sypialnia

Jak stworzyć przytulną i wygodną sypialnię?

Czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale aż 1/3 naszego życia spędzamy w łóżku. Dlatego właśnie sypialnia jest tak ważnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach, a jej odpowiednia aranżacja powinna stać się jednym z naszych priorytetów w trakcie ich urządzania. Gdy zapytamy o mebel odgrywający największe znaczenie w naszym życiu, większość osób zapewne… Czytaj dalej Jak stworzyć przytulną i wygodną sypialnię?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sypialnia

Stolik nocny – wszystko pod ręką

Wygodna i funkcjonalna aranżacja sypialni to niezwykle ważny moment urządzania domu. Oczywiście, najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, ale również pozostałe elementy wyposażenia powinny zostać właściwie dobrane. Muszą nie tylko pasować do stylistyki całego wnętrza, ale również dobrze spełniać swoje funkcje. Kilka zdań poświęćmy więc dzisiaj niepozornemu i niewielkiemu meblowi, który jednak może nam w… Czytaj dalej Stolik nocny – wszystko pod ręką

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sypialnia

Sypialnia w stylu romantycznym – nie tylko dla zakochanych!

Sypialnia powinna być miejscem przytulnym, sprzyjającym chwilom relaksu, wyciszenia i niczym nie zmąconego snu. Nie można jednak zapominać , że to tutaj możemy pozwolić sobie na chwilę bliskości i intymności. Aranżując przestrzeń sypialni powinniśmy brać pod uwagę te dwie kwestie. Jednym ze sposobów urządzenia sypialni jest pomieszczenie w stylu romantycznym. To doskonała propozycja dla osób,… Czytaj dalej Sypialnia w stylu romantycznym – nie tylko dla zakochanych!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Sypialnia