Wieszaki ścienne na ubrania dopełni wystroju

wieszak na ubrania ścienny, wiszący

Efektownie prezentujące się wieszaki ścienne to elementy wyposażenia, które można wkomponować w przestrzeń znajdującą się w holu, korytarzu lub przedpokoju. Produkty te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję ich trwałości i estetycznego wyglądu.

Funkcjonalne wieszaki ścienne do przedpokoju to wyroby, które mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo na wybrany kolor. Można zdecydować się także na produkty stworzone z wysokiej jakości płyty meblowej, obustronnie laminowanej. Jest ona zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również negatywnym działaniem wielu czynników zewnętrznych. Eleganckie wieszaki ścienne, które mogą znaleźć się w holach, korytarzach lub przedpokojach, to produkty zaprojektowane w różnych stylach aranżacyjnych, dzięki czemu podkreślają one design danego pomieszczenia. Godnym polecenia produktem jest wieszak na ubrania ścienny, który można znaleźć w naszym stałym asortymencie. Produkt ten może składać się z pojedynczego panelu, na którym zamontowanych jest kilka haczyków z metalu. Ten modny wieszak na ubrania ścienny jest łatwy w montażu i demontażu.

Wieszaki ścienne do przedpokoju

Aranżując korytarz, przedpokój lub hol znajdujący się w domu mieszkaniu lub biurze, warto wyposażyć go w wieszak na ubrania ścienny, który można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Proponowany przez nas wyrób może posiadać konstrukcję metalową, pomalowaną proszkowo na kolor czarny. Dzięki temu rozwiązaniu produkt ten będzie idealnie wpisywał się w wystrój pomieszczenia w stylu industrialnym. Osoby posiadające przedpokoje utrzymane w estetyce skandynawskiej lub minimalistycznej, mogą z kolei zainteresować się takim produktem jak wieszak ścienny w kolorze białym lub też dąb Sonoma. To wyrób, który może posiadać dodatkową półkę, umożliwiającą przechowywanie torebek, parasoli, jak również wyrobów tekstylnych, używanych przez domowników czy pracowników biura.

Nowoczesne wieszaki ścienne to wyroby, które posiadają wysokie walory wizualne. Zostały one stworzone z materiałów bardzo odpornych na uszkodzenia mechaniczne.